"Není důležité, jak dlouho jsi spal, ale že ses probudil. "

Bojíte se eboly?

22. listopadu 2014 v 21:38 | Ayeri |  Co ve zprávách neříkali...
Bojíte se eboly? Děsí vás představa, že i Česku budou za pár týdnů lidé v křečích zvracet vlastní krev? Přece jenom máme globalizaci a do Afriky To už vůbec není tak daleko, jak to na mapě vypadá.... Před tímhle se ale třást nemusíte. Zatím a ne tak docela. Světová situace je jistě na pováženou, jenže z úplně jiných důvodů, než jaké vám média strkají až do.....
Bovisy dopadají, mezi Východem a Západem to vře, někteří prorokují apokalypsu, do toho epidemie, systém se nám hroutí před očima jako domeček z karet. V poslední době znervózněli snad všichni, od nejmocnějších vládců planety po bezdomovce u popelnic, protože !!!!VŠECHNO SOUVISÍ SE VŠÍM!!!!! A kvůli "hrozícímu" převibrování mají "důležití" mnohem víc naspěch.
Takže si vymysleli Ebolu, nemoc, která má za úkol zastrašit svět. Pokud se vám nezdá možné, že by to celé byl jenom podvrh, tak se zamyslete. Afrika je nejchudší světadíl na Zemi, o tom, co se děje v jejím zmateném středu se podrobnosti zjišťují jen těžko. Lidé, které trápí umělý hladomor, udělají za peníze cokoli, klidně zahrají smrtelně nemocné. Jak se natáčí taková lživá scéna vám ještě ukážu. A nemusím připomínat, že všechny zprávy jsou zmanipulované a média podplacená, to je snad dost známý fakt.
A proč právě Afrika? Kromě výše uvedených důvodů, je v tom ještě něco dalšího. Ilumináti Afriku a její obyvatele nenávidí, a když se zase rozhodnou sníži počet populace, je to vždycky jejich první cíl. Protože, jak říkají, z Afriky není žádný užitek, žijí tam miliony lidí, kteří nic nevyrábí, nepřispívají k NWO, jen spotřebovávají. Musí se na ně pořádat sbírky, aby se vůbec uživlili a co z toho máme? Nic. A ještě je "množej jak králíci". Pro takové není v NWO místo, jak se vyjádřili naši "drazí zachránci" (tj. odporní vrazi) Ilumináti. Proto Afrika. A co se stane s lékaři z celého světa, kteří se tam s nejlepšími úmysly vypraví? No.... Co asi. Buď jim vymyjí mozky, nebo se nevrátí.
A k čemu to včechno bude? Jaky užitek z toho komu plyne? Přirozeně jde opět o kontrolu a vražděni lidstva. Totiž o očkování proti Ebole. Ono zatím oficiálně nebylo vynalezeno, ale chystá se to. Vtip je v tom, že v něm ve skutečnosti žádná protilátka není! Vakcína obsahuje nanotechnologie, které nepochází z této planety, pravděpodobně nám je "věnovali" Šedivci nebo Annuaki, ale přiznám se, že bych si na to nevsadila. A co se stane, když se naivně necháte naočkovat? Vysoce inteligentní nano..... Částice? Roboti? Á nanoboti je jim říká, už jsem to našla :D se vám dostanou pod kůži ve všech slova smyslech. Uvádí se, že do 5ti vteřin se dokážou dostat do kosti. Zaprvé vás můžou kontrolovat a zadruhé a hlavně se dostanou do DNA buňky a donutí ji k šílenému množení, dokud se neupracuje a neumře. Připomíná to rakovinu, nemyslíte? A cílem celé komedie s epidemií je vyděsit lidi natolik, aby se nechali dobrovolně naočkovat a změnit si DNA. Pak se vytvoří skupina "nadřazených" normálních lidí a skupina "podřazených" zmutovaných chudáků. Média momentálně mlčí, nastalo ticho před bouří, připravuje se celosvětová pandemie, jejíž následky jsem právě popsala. Zní to hrozně, ale uvědomte si, že nic z toho se nemusí stát, pokud se tyto informace rozšíří dost rychle!!!!! Média a elity pak budou bezmocné!
Na začátku jsem slíbila ukázku toho, jak se natáčí takové fake video. Tady jí máte bohužel jenom s německým komentářem. Pokud neumíte německy(Jako já, i když se učím německy od áří, ale nezdá se, že by se to na mně nějak výrazně podepsalo. Hlavně neznám většinu slovíček :D), pod videem jsem to přeložila Googlem do "googlovské idiotštiny", ale snad to pochopíte :D


Jak zpráva ebola, jako je tento jeden z NY Times o, je určen, aby se lidé nejvíce bojí? Potřebujete: dvorek v Monrovia můžete pověsit tam banner na štěrku má člověk angelblichen zadním vchodem z JFK.Hospitals, což je vzhledem k ebola přeplněné a uzavřené.Zpráva: lidé umírají z faktorů nemocnic. Pak budete potřebovat 3 amatérské pornohvězdy ze slumu pro hrst dolarů hodně peněz je. Člověk má schmutzgisten práci, se valí na Bodem a sténání. Cute, když oznamuje není v jeho rodném jazyce, ale v Pidgin-anglicky, že je smrt, tak, že on je "autentická" pro americkou cílovou skupinu. Hodí a trápí se, že je smrt blízko. Vypadá ani nemocný, ani podvyživený. Clean äuserlich kerngesurden mladý člověk bez údajně ebola typichen otevřená rána! Ale podle jeho údajného otce, on jen průjem, zvracení dny. Škoda, že nevyléčitelně nemocný ve videu později plötzich umírání.Případ spontánního vyléčení, nebo se jen čeká na svou poplatek? Mezitím jeho otec cestuje se svými penězi, čerstvě vyplacené na strojích, a probíhá již bez jeho údajného syna, ve vší klidné Happy Home. Který je Ebola: koupil lež, jako příjmy motor pro plánovaný na Ebola, po celém světě genetické implantáty prodat!

Pak tu je ještě jedno, ale to už podle titulků překládat nebudu :P

A ještě jednoho nanobota si ukážeme. No nelíbí se vám? :P

Jaký máte na tuto konspiraco názor Vy?

(informace jsem čerpala z http://prvopodstata.blog.cz)
♥..... Ayeri....♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fluttershine fluttershine | 23. listopadu 2014 v 15:03 | Reagovat

Mám teorii, že je to zastrašování těch částí Afriky, kde se těží diamanty a kde se stávkuje...no není to náhodička, že je ebola zrovna tam?

2 tarantule* tarantule* | Web | 23. listopadu 2014 v 17:59 | Reagovat

[1]: Přesně :D To mě při psaní nenapadlo, čerpala jsem z jiných článků. Asi to bude tak nějak všechno se vším :-)
(Ayeri přihlášená na jiném blogu :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama