"Není důležité, jak dlouho jsi spal, ale že ses probudil. "

Inspirace Ayeri...aneb o mně

10. listopadu 2014 v 21:14 | Solais |  Solais
Ahojky, já vás vítám u čtení mého článku. Je to první článek na tomto blogu, ačkoliv bloguji již od svých jedenácti. Ti, co mě znají, vědí dokonce i to, že je mi teď 15. Narodila jsem se 18. října v roce 1999 ve znamení vah. Narozdíl od Ayeri na mě toto znamení výborně sedí, hlavně tedy jeho hlavní vlastnost: NEROZHODNOST. Určitě už nějaký chytrý člověk vykoumal, že je to choroba, co se dá léčit. Já o tom zatím nevím, až zjistím, jak se to dá léčit, určitě se na to vykašlu, jako vždycky.
Jsem velice líný člověk. Ale když se do něčeho "zažeru", nemůžu přestat. Miluji kreslení a to hlavně portrétů, ačkoliv si ve většině případů nejsou moc podobné.
Pokud jde o věci nadpřirozené, vždycky jsem věřila, že je tu něco nad námi. Výborně to vystihla moje babička, když řekla, že tohle všechno přeci není náhoda. Tohle si myslím taky. Nikdy bych ale nikomu svoji víru necpala. Ať každý věří, čemu chce, uctívá, co chce. Mně je to jedno. Ale hlavně ať mi to necpe. Klidně uctívejte jako svého boha já nevím Knihuse Hihňuse, ale nechte si to pro sebe. Respektuji to.
Pocházím z půlky z křesťanské rodiny, avšak naštěstí pokřtěná nejsem. Myslím, že je to moc zavazující, a navíc k takovým těm oficiálním náboženstvím moc nelnu. Netuším, jestli je to dobrý rituál, nebo ne, na to se ptejte jiných.
Poslední dobou mě baví zkoušet nové věci. Balzámy na rty. Šampóny. Ochutnávat něco nového. Proč ne?
Víte, jsem hodně zakřiknutý a nerespektovaný člověk. Prostě se neumím prosadit. Jsem tak trochu podobná poníkovi z MLP jménem Fluttershy, která na tom je podobně.
Myslím, že už vás to přestává bavit, jelikož se dostávám někam, co je nuda. A určitě chcete ještě vědět, jestli astrálně cestuji nebo mluvím s bytostmi nebo je vidím nebo vidím energie nebo tak. Jednoduše: ne. Ale chtěla bych. Doufám, že se díky tomuto blogu a nejen němu, třeba to sem jednou napíšu, pohnu dál a k tomuto pokročím. Kéž by.
Mějte se krásně!
Vaše Solais

P.S. Ve skutečnosti jsem Adéla, a pokud chcete vědět, jak vznikla má přezdívka tady, tak v podstatě náhodou. Znamená to irsky světlo. Nějak jsem to "náhodou" našla...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama