"Není důležité, jak dlouho jsi spal, ale že ses probudil. "

Kdo jsem

10. listopadu 2014 v 20:18 | Ayeri |  Ayeri
Pokud se ptáte, s kým máte tady na blogu tu čest, vaše zvědavost bude brzy ukojena alespoň ze třetiny. Za ostatní pochopitleně mluvit nemůžu.
A kdo se tedy srývá pod jménem Ayeri? Bytost, žijící ve fantazii víc než v realitě, která poprvé viděla svět před patnácti lety 7. 4. 1999 (Pro ty, kteří znají symboliku čísel, tak ano, moje rodné číslo vypadá takto 995407 a ano, je to podezřelé) ve znamení Berana, což se ke mně vůbec nehodí. Ale takhle to nezačalo. Původ mojí bytosti najdeme kdesi na jiné vyspělé planetě planetě se složitým jménem, kde se jedna okřídlená mimozemšťanka rozhodla, že se vtělí na Zemi, aby pomohla svým posláním. Jmenovala se Ayeri. Bez ohledu na to, že na mě lidé na Zemi volají Martino, moje pravé, duchovní jméno, je pořád Ayeri (A proto se tak podepisuju, ale na to byste jistě nepřišli :D)
Od první chvíle, kdy ta malá mimozemťanka otevřela oči, ji svět fascinoval. Miluji vše krásné, přírodu, zvířata, hudbu, originalitu.... a mohla bych pokračovat. Miluju vodu a vše, co je s ní spojené. Zní to tak trochu šíleně, ale mám moc ráda pavouky :D Brzy jsem v sobě objevila talent na malování, které pro mě dlouho bylo vším a pořád se mu ráda věnuju. Vlastně teď chodím do ZUŠ už desátým rokem :D Mojí další vášní je psaní, blog mě vždy naplňoval. Tenhle blog rozhodně není můj první, s blogováním mám už více než tříletou zkušenost. Je mi jedno, jak povrchně to zní, ale zajímá mě i móda, ulítávám na originalitě těší mě, když mi to sluší jako asi každou holku v mém věku :D Užívám si i procházky přírodou, baví mě nacházet nová místa, vidět zvířata, bavit se s lesními bytostmi..... Nkdy zkoším grafiku, i když to neumím (Jak můžete vidět na designu našeho blogu. Ano, moje dílo, takže stížnosti neposílejte ostatním xD) Našla by se i spousta dalších věcí, které se mi líbí, ale zase o mně nemusíte vědět všechno :D Nesnáším hlavně panovačné a namyšlené lidi, lži a ničení životního prostředí.
Ale tady ještě nekončíme :D. Mojí charakteristickou vlastností je zvědavost. Musím vědět o všem, co se kde šustne, od událostí, které hýbou světem až po, ehm, drby (ale ty stejně neberu vážně). Dále jsem docela náladová a stydlivá, což se snažím potlačit a být na ostatní milá a docela se mi to daří. Většinou mám plnou hlavu nápadů, které nestíhám realizovat. Bývala jsem známá svou citlivostí a stydlivostí, dnes si troufám říct, že stydlivost už mě neomezuje a mám intuici na dobré úrovni :D Lidi mě považují za chytrou, nevím, jak na to přišli, ale když to říkají :D
Díky tomu, že se od ostatních docela liším jsem prožila dětství jako outsider až do svých třinácti, kdy jsem se začala o alternativní život zajímat naplno. Objevila jsem úžasné stránky http://aluska.org , které mi změnily život. Našla jsem a obnovila svoje šikanou zničené sebevědomí, naučila se, že můj život patří jen mně a to, co si o mně kdo myslí, nerozhoduje. Zjistila jsem, že náš život je plný zázraků a úžasností, pro které vůbec nemusíme chodit daleko. Následoval raketový vzestup až do "nebe" :) Dnes umím mluvit s nehmotnými bytostmi, vidět některé druhy energií, základy práce s energií, odehnat démona a moje intuice na tom není špatně. Zajímám se i o astrální cestování, telepatii a telekinezi a nejde mi nic z toho. Stáke se učím. A když už o tom mluvíme, chodím do prváku na gympl a později bych si přála být novinářkou v záhadologickém časopise :D Neumím psát stručně, jak jste si už všimli :D Alternativní blog jsem chtěla už dlouho, ale nebyla jsem si jistá, jestli to zvládnu, sama bych do toho nikdy nešla. Ale s mými úžasnými spouautory jsme se konečně rozhodli to uskutečnit :D A dál? Uvidíme :D To je o mně zatím všechno. teda je to jen zlomek toho, co byste se o mně mohli doslechnout, ale prozatím to stačí :)
♥.....Ayeri....♥
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Simetra Simetra | Web | 11. listopadu 2014 v 16:37 | Reagovat

Hezký článek máme i pár věcích společných.

2 tm tm | Web | 14. září 2015 v 20:05 | Reagovat

Děkuji za komentář ze dne 21.11.2014. Nějak jsem ho zaspal. Máte slečno krásný blog a měla byste více psát. Asi nevíte kdo píše. Odpověď najdete tady:
http://prvopodstata.blog.cz/1411/kopie-clanku-zverejnena-na-osudu-cz-vysvetleni-odchodu
Opožděně blahopřeji k výhře prvního místa u alušky. No snad to není pozdě. Určitě si Vás přidáme, mladá slečno, do odkazů.....
tm

3 tm tm | Web | 14. září 2015 v 20:07 | Reagovat

p.s. umíte nádherně malovat, jste skutečně talent.
tm

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama