"Není důležité, jak dlouho jsi spal, ale že ses probudil. "

Kouzlo Přírody

9. listopadu 2014 v 22:14 |  Příroda
Dnešní procházka lesem byla nepopsatelně krásná, pozorovat padání listů, to pestré podzimní zabarvení krajiny, něco nádherného. :))) Poslouchat ptačí melodie, pohyby stromů, proudění řeky.... Nechávat do sebe proudit ten čerstvý vzduch... Sedět a v tichosti vnímat tu veškerost a živost okolního dění... Objímat stromy a nechat do sebe proudit jejich životadárné a láskyplné energie. Vnímat to propojení s přírodou, Matkou Zemí a celým nekonečným Vesmírem....

Tak si tak sedím a najednou mi něco spadne na rameno, tak se podívám a tam malý brouček, který měl na svém tělíčku srdíčko, v ten moment jsem si uvědomil, že smyslem celé existence je láska, soucit a pochopení. Vnímal jsem to jako jakousi zprávu, znamení, že mě Vesmír miluje, že je vždycky se mnou. Opravdu to ve mně vyvolalo hluboké pocity. Nic se neděje náhodně, všechno má svůj důvod. Nejsme na nic sami, vždy je tu s námi celý vesmír.

Uvědomil jsem si, že láska je všude, ve všem. Nezáleží na formě, záleží na obsahu. Důležitější je to, co je pod povrchem, protože tam se nachází vždy hlubší a mnohem větší krása. Tělo zmizí, ale duše nikoliv. Vždy máte větší sílu, než si sami myslíte..... Každý si zaslouží mnohem větší ocenění, mnohem více lichotek a mnohem více lásky. Každý je ve své jedinečnosti dokonalý. Každý má dar... Samotný život je darem, který nám byl dán... Máme jako lidské bytosti spousta možností jak se svým životem vynaložit, před námi stojí mnoho dveří, záleží jen na nás, do kterých vstoupíme. Jedno rozhodnutí nám může změnit celý náš život. Stačí jen malý krok a buď toho hodně získáme nebo o dost přijdeme. Všechno má své pro a proti. Život je krásný, pokud se radujeme z každých momentů v našem životě a i ty malé momenty vidíme jako obrovské a vzácné. Ve všem jest genialita. I kámen je živý, je si vědom svého vědomí. Vnímat veškerost, vnímat každý moment, jako kdyby měl být posledním, vnímat myšlenku, jako kdyby už žádná jiná přijít neměla. Užívat si radosti, jako kdyby byla poslední. Užívat si svého nádechu a výdechu, jako kdyby více nádechů a výdechů už nikdy nebylo. Probouzet se do dne, tak jako kdyby již žádné další probuzení nebylo.

Vždy říkej to co máš na srdci, nehledě na to, co si o tom pomyslí ostatní. Buď sám sebou, buď raději sám, než-li s lidmi, kteří si tě neváží. Buď na sebe hrdý... Čekej, ta pravá duše si tě najde sama. Zásadní a vlivné situace, který jaksi změní náš život, jsou již předem daná. Život je cestou a zároveň cílem. Všechno má duši. Ve všem tkví inteligence. Býti šťastný, dosáhneme v momentě, kdy si to štěstí připustíme, dovolíme mu být. Otevřeme mu okénko a necháme ho činit. Užívejte si života, protože život a I vy samotní jste ÚŽÁSNÝ.!!!! :)))) (*MATRIX*)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 11. listopadu 2014 v 20:16 | Reagovat

Pěkný článek :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama