"Není důležité, jak dlouho jsi spal, ale že ses probudil. "

Transformace

11. listopadu 2014 v 21:00 | Ayeri |  Energie
Svět se mění. A nic už nebude tak jako dřív. To je asi nejpřesnější definice toho, co se s námi v dnešní době děje. Ze spousty důvodů, které jsou buď jasné, nebo o noch zatím ví jen pár zúčastněných. K některým se tu ještě dostaneme, ale začneme od těch neviditelných projevů, které přišly jako první a troufám si říst, že nás překvapí ze všech nejvíc.


Všechno začalo v roce 2012, kdy na Zem dorazily energie, které mohly způsobit přebirování do vyšší dimenze. Mohly, ale neudělaly to. Potřebovaly totiž dostatečnou podporu uvědomělých lidí, které se jim bohužel nedostalo. Je zbytečné teď řešit, kdo za to může, nepovedlo se. K důvodům najdete dost materiálů na internetu.

Ale stala se neuvěřitelná věc. Na jaře 2014 se energie vrátily v takovém množství, že je jasné, že se vesmír rozhodl se Zemí dál nečekat. A začaly se dít věci. Od záležitostí každodenního života, které ho sice dovedou znepříjemnit jako bolesti hlavy, zad, zvracení, dezorientace, špatného vidění a zvýšení počtu dopravních nehod, ale běžný člověk by za nimi nehledal konspiraci. Pak to pokračovalo k děsivějším věcem, jako je mizení aut a lidí přímo před očima a slavné zmizení Slunce . Takové záhady motají hlavu nám. Ale největší starosti s transformací mají ILLUMINÁTI. Ptáte se proč se snaží rozpoutat 3. světovou válku na Ukrajině? Proč zrychlují čipování? Kde se vzala Ebola? Mají strach, přátelé. Poprvé v dějinách mají Illumináti strach. Dochází jim, že s tímhle tempem událostí žádný Nový Světový Řád nebude. Nestihnou to. Aspoň ne v míře, která by se jim líbila. A proto horečnatě spěchají s tím, že když lidi uspí dost rychle, nezvládnou se převibrovat. Myslíte si, že bude po jejich? Já si teda sázím na Vesmír :D Už kvůli velmi zajímavému vidění jisté Ester. Posuďte sami.

,,Veľmi vás všetkých zdravím. Už vyše týždňa hľadám spôsob, ako sa podeliť s ľuďmi o určitú informáciu, ktorú som nečakane obdržala od Najvyššieho univerza. Dúfam, že aspoň niekto sa zamyslí nad týmto posolstvom. Nebudem rozpisovať ako som sa k posolstvu dostala, to by bolo na dlho. Ale bolo mi v meditatívnom stave vo forme vízie zjavené toto:
Videla som obrovské dvere do inej dimenzie, ktoré boli trošku pootvorené a cez ne prenikalo veľmi jasné biele svetlo. To svetlo je práve tá energia, ktorú tu s napätím všetci sledujeme.
Potom mi boli ukázané vesmírne hodiny, na ktorých bol čas za 5 sekúnd 12 hodín.
Bolo mi vysvetlené, že päť sekúnd znamená 6x144 dní. Posledných 144 dní je dvanásta hodina, preto nie len 5x144, ale až 6x144 dní.
Počas týchto období sa ukážu znamenia zaznamenané v Zjavení sv. Jána a kto má oči nech vidí a kto má uši nech počuje. Neviem, ktoré znamenia by to mali byť, ale až nastanú, malo by to byť jasné tým, ktorí vedia, že sa blíži absolútny zlom.
Po tomto období budú dvere celkom otvorené a svetlo sa naplno vyleje na svet. To je udalosť, ktorú kresťania očakávajú ako druhý príchod Krista.
Čo sa stane potom mi bolo povedané, že nastane súdny deň pre živých i mŕtvych. Ako bude vyzerať ani čo to znamená neviem.
Na moju otázku, ako sa má vysvetľovať kniha Zjavenia a ako sa má chápať, mi bolo povedané, že Apokalypsa trvá už od jej spísania, t.j. takmer 2000 rokov a teraz sa blíži koniec, vlastne už je celkom blízko za dverami. Je naliehavo nutné, aby sa ľudia pripravili na nadchádzajúce udalosti, pretože sa ukazuje, že naozaj nezostáva takmer žiadny čas. Zlo odhaľuje svoju tvár a udalosti sa neskutočne zrýchľujú. Buďme pripravení a starajme sa o svojich blízkych, ktorí nie sú prebudení, uľahčime im tieto neľahké časy, ktoré nás čakajú.
S láskou a pokorou vaša Ester."
(Pozn. Ayeri: Poselství vzniklo 24.7. 2014, 6x 144 dní se počítá od té doby)
Tak co myslíte? Tobogán, že? Pozemšťané naskočili do rozjetého vlaku a pro ty, kteří se už dlouho netransformují (co jsem to svořila za slovo xD) brzy začnou obrovské problémy, proti kterým jsou mizející auta, zvracení a dopravní nehody pohádkou. V takovém případě se paranormální jevy budou stupňovat a do 5. dimenze se nedostanou zdaleka všichni. Ale našla jsem i jiný možná průběh. Totiž takový, že počáteční problémy byly jen kvůli nezvyku lidí a postupně zmizí a energie spojená s přáním se přenést do světa klidu a míru bude dost silná, aby nás odnesla všechny. Shodneme se na tom, že druhá varianta by se nám líbila mnohem více. ale já sama nejsem schopná říct, která je pravděpodobnější. Teď se zastavte a schválně si zkuste vzpomenout na jakékoliv nevysvětlitelné a divné zážitky, které se vám staly zhruba od začátku léta. Pak nám to napište do komentářů :) Obecně doporučuju pročíst si tuto rubriku i s komentáři a podívat se na průběh změny světa a nejčastější "příznaky" začátku proměny :) Energie-světlo mení i naši DNA, jak si všilmli vědci v TOMTO článku, aha tak v tom článku, co byl zcenzurovaný :(. Nejnovější novinkou v tom to ohledu je mazání hranic mezi světy a možnost průchodu do paralelní reality, jako se to povedlo Janě v Praze a popsala to takto:
"Dobrý den, ráda bych se vám svěřila s osobním zážitkem, který se mi dneska přihodil a o kterém nemohu víc dopodrobna mluvit, protože bych mohla ohrozit sama sebe a mohla bych vyvolat konsekvence, které by byly zničující. Nejsem si jistá ale mám dojem, že o tomto místě v Praze určitě vědí tajné služby jako je BIS, vojenská kontrarozvědka a politici nebo dokonce bavorský řád Iluminátů. Objevila jsem dneska jakoby náhodou jedno místo v Praze který má vstupní bránu do paralelního vesmíru. Nechtějte po mne abych vám to sdělila, protože bych tím ohrozila spoustu lidí. Berte to jako tajnou informaci. Když jsem prošla teleportační bránou na druhou stranu začalo mi být po chvíli divné, že v Praze se dějí divné věci, jako například nefungovaly mobilní telefony, obloha nebyla pokrytá vrstvou chemtrails, a hlavně co mi bylo divné, Slunce mělo divnou barvu a vůbec nezapadalo za horizont, bylo už téměr 16 hodin. Začalo mne to víc znervozňovat a nastupovala vlna paniky, ikdyž jsem věděla, že jsem se asi propadla v čase a prostoru někam do jiného světa. Jenže během toho mého pobytu na druhé straně jsem zjistila závažné a šokující informace. Teď to hodně zkrátím, ..... když jsem se dostala do míst, kterému my tady říkáme Václavské náměstí, tak oni to tam měli jinak pojmenované, na Václaváku nebyl kůň se svatým Václavem a budova Muzea tam nestála, místo ní tam stála ohavná skleněná 25 patrová budova podobná té, která stojí na Pankráci. Zjistila jsem, že dějové linie se odehrávaly v této verzi reality úplně jinak než u nás. Ani nevím jak to popsat ale intuitivně jsem věděla, že se musím co nejdříve vrátit, jinak by došlo k průseru však taky na té obří skleněné budově byl obrovský plakát se šeredným chlapem ( politikem ) a dole byl pod ním citát " Řád a pořádek pro Budoucnost je naším cílem k zachování světového míru " Jakmile jsem prošla teleportačním checkpointem došlo k tomu co jsem neočekávala, rozbolela mne hlava, začalo mi pískat v uších, tekla mi krev z nosu a když jsem se vracela na Prahu 1 měla jsem neodbytný pocit, že mne někdo sleduje a pak mi jakoby kladivem do hlavy někdo tlouknul myšlenky " Nesmíš prozradit co jsi viděla a zažila, jinak příjdeš o svou paměť ". Zjistila jsem taky, že jsem měla časovou anomálii 5 hodin, podle to nebylo déle jak 2 hodiny. Nejhorší je na tom to, že tato teleportační brána se nachází na jednom veřejném místě v Praze, kam se mohou dostat lidi, kteří nemají čísté úmysly a nebo opačně se sem mohou dostat z druhého světa lidi, kteří mohou infikovat náš svět. Ta teleportační šachta se nachází blízko.....uf zase mne začala bolet hlava. S pozdravem Jana B.
Ještě jsem se zapoměla svěřit s informacemi, které snad nejsou tajné a neohrozí naše světy. Když jsem se ocitnula na druhé straně všimla jsem si jedné zajímavosti, auta jezdila po levé straně jako v Anglii, když jsem těch bezmál 2 hodin pohybovala v alternativní Praze všimla jsem si,méně aut v ulicích, tak ono vlastně byl i tak víkend, ale i tak mi přišlo, že těch auto v ulicích bylo méně. Pak jsem zjistila kdo vládne v tomhle alternativním světě kdybych vám to vyprávěla, neuvěřili byste tomu. Jinak i v této alternativní realitě vládl duch hmoty ale i tak jsem vnímala, že věci jsou tady jiné. Zas gigantický rozdíl v tom nebyl, neboť časově jsme na tom byli stejně, ale dějová linie probíhala jinak. Byla jsem překvapená z toho, že v této alternativní verzi reality nefungovaly mobilní telefony, ono totiž se stalo to, že mobilní telefony byly zakázány právě tím šeredným chlapem který visel na tom plakátě budovy na "václaváku " s heslem ryze agitačním a budovatelským čili jistě chápete, že jsem se ocitla ve světe, který nebyl svobodný a demokratický až paradoxně jsem necítila nesvobodu, či diktaturu :-) Taky jsem zjistila, že v této verzi reality vůbec neznali takové velikány světových dějin jako Albert Einstein, Matka Tereza, Ghandi, nebo Jan Ámos Komenský či Jan Hus, prostě v této verzi reality nebyly. Za to bezpečně vím, že oba světy se vzájemně energeticky ovlivňují. Proto jsem dostala nutkavý pocit rychle z tohoto světa odejít a vrátit se domů. Někdo mne vycítil moji přítomnost a vnuknul mi tuto myšlenku.
Jinak samozřejmě jsem nemohla zjišťovat další věci, protože jsem na to neměla čas a nechtěla jsem se dostat do problémů. Přeci jen se vám jen tak nestane náhodou, že spadnete do jiného vesmíru během mžiku. A co bylo pro mne víc znepokojující nebylo ani to, co jsem zažila na Zemi jako to co jsem viděla na nebi a to že Slunce se zdánlivě po obloze nepohybovalo tudíž jakoby planeta Země se zaseknula v rámci rotace. Slunce svítilo divnými barvami a na obloze nebyl chemtrails. Zítra se pokusím vypravit zpátky, jestli se mi podaří se dostat na druhou stranu, ale je docela možné, že neprojdu na druhou stranu, přeci jen ty následky kdy jsem se z druhé strany vrátila byly pro mne nepříjemné. Ten neodbytný pocit že mne někdo sleduje zmizel až v okamžiku, kdy jsem se dostala do metra. :-) Pak jsem už spěchala domů. Jana B."
A co se stane, pokud se celá věc kolem energií vydaří? Nastane převibrování, kompletní transformace. Ve skutečnosti žijeme v několika dimenzích najednou, ale uvědomujeme si jen jednu existenci, ve vašm v mém případě ve 4. dimenzi. Převibrováním se vědomí přenese do 5. dimenze, paralelního světa. Tahle realita se s naší neprolíná, takže bohužel nikdo nedokáže říct, jak to tam vypadá, ani jestli převibrování bolí, jestli si budeme pamatovat naše životy tady..... Otázky, otázky, samé otázky. Pravděpodobně by to mělo být o hromadném uvědomění lidí a zavládnutí míru jako na duchovně vyspělých planetách, v podstatě stejné předpovědi jako na rok 2012, duchovní vývoj lidí a tak dál. Upřímně nemám čas hledat článek s nejlepším popisem událostí po plánovaném převibrování před dvěma lety :P Hlavní otázkou, na kterou neznáme odpověď ale pochopitelně zůstává, kde je hranice uvědomění pro přechod do 5.D. a kolik lidí se tam dostane....
Ale vrátíme se na začátek. proč se toto děje? Celá Sluneční soustava obíhá kolem středu galaxie po elipse, jak víte. Jednomu oběhu se říká Platonský rok a trvá 25 920 let. To má vliv i na lidské duše, které se vzdalováním od středu uínají a s přibližováním se probouzejí. I samotné Slunce, ze kterého k nám energie přichází je totiž jen prostředník, pravá životodárná konstruktivní energie pochází ze středu galaxie. Momentálně se nacházíme těsně za nevzdálenějším bodem od středu, takže množství energie začíná prudce stoupat a my otvíráme oči a lidstvo se probouzí ve velkém. Což se nelíbí Illuminátům. Je to velký zlom pro celou Zemi, spousta lidí to nenese moc dobře a reagují např. nemocí. To je údajný důvod příchodu tzv. Bovisů. To jsou jednotky, ve kterých se energie měří, jednotky vibrace. pro lepší představu různé věci vubrují na tůzné úrovni, v Bovisech vyjádřené takto:
1500-1600 žádná životní síla, exitus, vyzařuje mrtvý člověk.
2000 křižovatky, kříž na kostele, destruktivní zóny (geopatogenní)
3000 destilovaná voda
5960 zdravá pitná voda z vodovodního řádu
6500 střední hodnota fyzické energie člověka v Evropě
6000-7000 zóny které jsou zdravé - bez destruktivních polí
8000 střední hodnota fyzické energie člověka v asijské oblasti
11.000 chrám v Echnatonu http://de.wikipedia.org/wiki/Echnaton
8.000-13.000 energetický přenos pomocí pravých léčitelů
13.000-14.000 místo kostela, nikoliv uvnitř, ale venku (pozn. Alue: Uvnitř kostelů je silná destrukce (+ionty), na vnější straně stěn se drží naopak záporné ionty!!)
14.000-14.500 hranice na proměnu a hranice neviditelnosti
14.000 některé tibetské kláštery
18.000 Katedrála v Chartes ve Francii-venku
21.000 kokosový ořech
23.000 pravotočivá léčivá voda z Fatimy
26.000 pravotočivá léčivá voda z Lurd
34.000 muškátový oříšek (pozor ve větším množství je jedovatý)
A nyní se vážení držte:
540.000 určité hory v Afganistánu
Lidé z přednášek moc dobře vědí, co se pod afgánskými horami skrývá a o co se zde jedná.
A nyní se opět držte:
6 KCN neboli cyankali
66 mobilní telefony v provozu systém UMTS
100-150 mobilní telefony gsm v provozu.
A hodnoty Bovis energie stále více spoupají, dnešní hodnota je 23 700 Googolů (Googol=\scriptscriptstyle 10\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000\,000)
A to má za následek to, co jsem v článku popisovala celou dobu :) Nakonec mi zbývá vám už jen popřát,abyste celou transformaci dobře zvládli a probmémů měli co nejmíň. A za už míň než 864 se možná uvidíme v 5. dimenzi :)
♥..... Ayeri....♥

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 fluttershine fluttershine | 12. listopadu 2014 v 17:12 | Reagovat

Krásný článek...co je pod horami v Afghánistánu?

2 Ayeri Ayeri | Web | 12. listopadu 2014 v 18:42 | Reagovat

[1]: Já přesně nevím, ty hodnoty Bovisů pro různé věci jsem zkopírovala :D
1. možnost-meditující mimozemšťani v samándhi
2. možnost podzemní město
3. možnost nebude taková kravina jako ty předchozí, takže bude pravdivá, ale já ji neznám :-)

3 Simetra Simetra | Web | 12. listopadu 2014 v 19:51 | Reagovat

Zajímavý článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama