"Není důležité, jak dlouho jsi spal, ale že ses probudil. "

Vítáme vás!

9. listopadu 2014 v 19:38 | Ayeri |  Blog
Zdravím Vás na čerstvě založeném blogu ezoterice, záhadách a důležitosti konstruktivního myšlení a toho dobrého v nás. Určitě není náhoda, že jste přišli právě sem. Vaše i naše přítomnost tady má nějaký důvod. Možná už o něm víte, možná ho teprve poznáte. Zajímáte se o alternativní směry už nějakou dobu nebo jsou pro Vás pojmy jako meditace, astrální cestování nebo chemtrails španělská vesnice? Stalo se ve Vašem životě něco, co neumíte vysvětlit a odsouváte to stranou, aby vás ostatní nepodezírali ze šílenství? Nepřipadá Vám, že politika a celkově neklidná situace ve světě tak trochu smrdí? Ano? Věříte ještě prezidentovi? Papeži? Že ne? A věříte na věci mezi nebem a zemí? V boha, víly, anděly? Kontaktovali jste je už? To naznačuje, že jste tu správně. A pokud ne, nic se neděje, možná změníte názor, ale my vás rozhodně nebudeme nutit. Pokusíme se Vám pomoct najít odpovědi na to nevysvětlitelné. Najdete tu rady, jak uspořádat svůj život a najít v obyčejných věcech zázraky. Budeme se snažit šířit pravdu v té nejčistší formě. Ukážeme Vám věci z obou stran, abyste si mohli svobodně vybrat, čemu uvěříte. Ale o jedno Vás prosím, my vám za každou cenu nevnucujeme naše názory, tak Vy nás nenuťte věřit těm vašim a nenadávejte nám jen proto, že nebudete souhlasit s tím, co napíšeme.
A proč o nás vlastně píšu v množném čísle? Autorkou tohoto blogu totiž nebudou jen já, ale mám ještě další dva skvělé spoluautory! Tento blog pro vás budou tvořit Ayeri (já), Solais a Roman, u kterého zatím nevím, jak se bude podepisovat (snad ti nevadí, že jsem sem napsala tvoje jméno :D). S první myšlenkou na blog jsem přišla já, ale s více autory s růnými styly psaní to bude mnohem zajímavější. Články nás všech budou mít stejnou váhu, o tom, co publikuje si rozhodne každý z nás sám, hlavně žádnou cenzuru :) Doufám, že se Vám zalíbí tvorba nás všech :)
Na závěr doufám, že Vás úvodní článek zaujal natolik, abyste si ještě někdy našli na náš blog čas, vrátili se a pročetli nějaké články. Přála bych nám všem, autorům i návštěvníkům, abychom společně našli svoje Cesty ke Světlu :) Těšíme se na Vaše návštěvy a předem děkujeme za Vaše komentáře :)
♥..... Ayeri....♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 silluety silluety | Web | 9. listopadu 2014 v 19:52 | Reagovat

Ať se vám teda daří s blogem :) těším se na vaaše články :3 blog vypadá úžasně :))

2 Ayeri Ayeri | Web | 9. listopadu 2014 v 20:06 | Reagovat

[1]: Děkujeme :)

3 Simetra Simetra | Web | 9. listopadu 2014 v 20:20 | Reagovat

Těším se na další články :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama